Ubezpieczenie Compensa Kraków

Strona główna » Ubezpieczenie Compensa Kraków

Compensa ubezpieczenia kraków

Towarzystwo ubezpieczeń Compensa jest częścią austriackiej grupy Vienna Insurance Group, a jej początki sięgają lat 20 XIX wieku. W Polsce Compensa działa od roku 1997, kiedy to rozpoczyna działalność jako Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, oferując głównie ochronę na życie. Z kolei w 1990 roku rozpoczyna działalność Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group proponująca głównie ubezpieczenia majątkowe. Firma znana jest szczególnie w Europie Środkowej i wschodniej, a główna siedziba w Polsce mieści się w Warszawie na Al. Jerozolimskiej 162.

Obecnie na terenie Polski towarzystwo działa jako 2 spółki – Compensa TU S.A. oraz Compensa TU na Życie S.A., które razem oferują kompleksowe ubezpieczenia dla klientów indywidualnych, biznesowych, małych i średnich przedsiębiorców oraz dużych korporacji. Proponuje im ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, zdrowotne i odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe w różnych walutach.

Towarzystwo Compensa Kraków na polskim rynku ubezpieczeń komunikacyjnych posiada obecnie około 3,89% udziału co oznacza, że jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w kraju. Obecnie firma dysponuje 119 placówkami w 89 miastach na terenie całego kraju.

Compensa podążając z duchem czasu i wymaganiami swoich klientów, powiększyła liczbę kanałów, którymi może kontaktować się z ubezpieczonymi. Oprócz oddziałów terenowych można korzystać również z całodobowej infolinii oraz stron internetowych. Dzięki dostępności towarzystwa online można w łatwy i prosty sposób sprawdzić proponowaną składkę na interesujące klienta ubezpieczenie.

Z ważną polisą OC Compensa możemy jeździć w Krajach Unii Europejskiej, Chorwacji, Norwegi, Szwajcarii, Serbii. Wyjeżdżając do Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry Iranu, Izraela, Macedonii, Maroko, Mołdawii, Rosji, Tunezji, Turcji, Ukrainy musimy posiadać Zieloną Kartę.